Sa kushton papagalli?
Albeu.com
Sa kushton ky papagalli?
200 euro.

-Po cfare di te beje ky qe kushton kaq shume?
Po di anglisht, frengjisht, spanjisht…

- I dyti sa kushton?
400 euro.
400???!!!
Epo ky di edhe gjuhen kineze, ate japoneze…

- Po ky i vogeli? (i treti)
- 600 euro
- Nuk ka mundesi! Pse cfare gjuhe di ky?
- Asgje.

- Epo si asnje dhe eshte me i shtrenjti?
- Po, por eshte shefi i ketyre te dyve!
Shtuar më 01/07/2014, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori