Makina dhe Bjondja
Albeu.com
Telefonon nje bjonde ne polici: Me kane hyre ne makine, me kane vjedhur te gjitha, timonin, pedalet dhe leven e ndrimit te marshave, gjitha…

Pas pese minutash merr perseri policine dhe i thote: Ju kerkoj ndjese se kisha hipur ne vendin prapa.
Shtuar më 05/01/2013, ora 10:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori