Lutja e dhëndrit për vjehrrën
Albeu.com
Dhëndëri përcjellë vjehrrën për në aeroport.

Pasi vjehrra hyp në avion dhe fluturoi, dhëndëri i lutet Zotit:

“O Zot merre, tani e ke më afër!”
Shtuar më 10/01/2013, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori