Isha me te dashuren time...
Albeu.com
Nje djal 18 vjec i tregon shokut ngjarjen qe kishte perjetuar mbreme.

Isha me te dashuren time tek shtepia saj dhe papritur iken dritat, tha djali.

A e shfrytezove rastin?, pyeti shoku.

Po po, ja piva te gjith Coca Colen, u pergjigj 18-vjecari.
Shtuar më 12/01/2013, ora 11:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori