I riu dhe plaku
Albeu.com
Ishte nje plak dhe nje djal i ri.
- A po e agjeron ramazanin? - e pyet djali plakun.
- Po more krejt, i thote plaku.
- Ta boft zoti kabul, i thot ky i riu.
- Ty ta befte Afganistan - ja kthen plaku.
Shtuar më 10/01/2013, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori