Topalli: Zgjedhjet, standardet më të larta
Jozefina Topalli
Zgjedhjet e 8 majit ishin të ndershme dhe me standardet më të larta të zhvilluara në Shqipëri, ka theksuar edhe kryetarja e Parlamentit pas takimit me një delegacion deputetësh hollandezë që po vizitojnë Tiranën.

Ndërkohë që kryetarja e Komisionit të çështjeve europiane të Parlamentit të Hollandës Gerda Verburg ka deklaruar se opozita duhet të jetë aktive në vend.

“Është thelbësore që opozita të jetë aktive në veprimtarinë parlamentare, jo vetëm në debate por edhe të marrë pjesë në votim”, tha Gerda Verburg, /albeu.com/

Shtuar më 13/05/2011, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori