Wollfarth: Proces i saktë, por i ngadaltë
Ambasadori i OSBE/ODIHR në Shqipëri Eugen Wollfarth, ka deklaruar se procesi i numërimit po bëhet i saktë megjithëse me ritme të ngadalta. Wollfarth së bashku me Ministren e Integrimit Majlinda Bregu, ishin të pranishëm në procedurën e numërimit të votave, në njësinë numër 9 në Tiranë.

Wollfarth në një prononcim për mediet vizive i bëri apel partive politike si dhe liderëve të tyre që të tregohen vigjilentë dhe të qetë, për të marrë rezultatin përfundimtar. /albeu.com/

Shtuar më 12/05/2011, ora 20:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori