Pedagogia akuzon Bashën: Vrasës (VIDEO)
Pedagogia Flora Hanelli
Lulzim Basha, kandidati demokrat për bashkinë e Tiranës është përballur me akuzat publike të një pedagogeje. Gjatë një takimi me studentët e Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit një pedagoge është ngritur në këmbë nga salla dhe e ka thirrur Bashën, “Ti je një vrasës, ke lënë 4 palë jetimë, maskara”.

Ndërkohë në video shikohet se studentët kanë duartrokitur në momentin kur pedagogia ka hedhur akuzat kundër kandidatit Basha.

Basha përrballë këtij momenti të vështirë u ka bërë thirrje studentëve për qetësi, dhe i është përgjigjur pedagoges se "këto janë vetëm shpifje".

Gjithçka duket dhe dëgjohet qartë nga video. Pedagogia, Flora Hanelli, është nxjerrë jashtë nga truprojat e Bashës.

Një nga studentët ka filmuar pamjet me celular dhe më pas videon e ka hedhur në youtube. /albeu.com/

Shikoni videon:Në një intervistë për televizionin News 24 pedagogia Flora Hanelli ka treguar arsyet e këtij reagimi.

Shikoni Videon:

Shtuar më 03/05/2011, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori