Olli: Zgjedhjet plotësuan çdo standart
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Leonad Olli, u shpreh sot përmes një deklarate për shtyp se procesi zgjedhor i ka plotësuar të gjitha standardet edhe pas rinumërimit të fletëve të hedhura në kutitë e gabuara.

Sipas z.Olli ky institucion ka vullnetin për të lexuar çdo votë, sikundër mbetet një parim i palëkundur, më te cilën i qëndron me fanatizëm të plotë.

“KQZ-ja e ka bazuar shqyrtimin e këtyre votave mbi dokumentacionin zgjedhor dhe kërkesave e dokumenteve të KZAZ-ve”, tha Olli. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2011, ora 18:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori