KQZ: Tiranë, 18480 vota të pavlefshme
Në monentin kur dhe procesi i numërimit në Tiranë është pranë përfundimit, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka deklaruar se janë rreth 18480">18480 vota të cilat rezultojnë të pavlefshme nga të gjitha KZAZ-të në kryeqytet.

KQZ-ja njofton se për votat e pavlefshme do të merret një vendim më vonë nga ky institucion. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2011, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori