Gjirokastra, fillon e para protestën
Gjirokastra do të jetë e para që do të fillojë protestat pas situatës së krijuar në Tiranë dhe pas deklaratës së Gramoz Ruçit. Florian Hysi, kryetari i Partisë Socialiste, në Gjirokastër ka njoftuar se në orën 18.00, të ketë një mobilizim, duke u organizuar një protestë. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2011, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori