Asgjesohen 3 mijë e 943 fletë votimi
Asgjesohen 3 mijë e 943 fletë votimi të dëmtuara, gjatë transportit për shkak të reshjeve të shiut të rëna ditët e fundit. Fletët e dëmtuara ishin të 2 qendrave te votimit në Qarkun e Fierit dhe 2 qendra votimi në qytetin e Korçës. Komisioni Qendror Zgjedhor pasi verifikoi fletët e dëmtuara vendosi asgjësimin e tyre dhe zëvendësimin me fletë të reja.

Ndërkohë në mbledhjen e radhës në Komisionit Qendror Zgjedhor, miratimi i ambienteve private për votim ka shkaktuar përsëri debate. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2011, ora 14:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori