Ajtyresa: Nuk ka më kohë
Vetëm pak minuta na ndajnë nga mbyllja e procesit të votimeve. Anëtarja e Asamblesë së Partisë Socialiste Megi Ajtyresa, në një deklaratë për shtyp, iu drejtua të gjithë qytetarëve të drejtohen drejt qëndrave të votimit, pasi nuk ka më kohë.

“Bëni durim për radhët dhe proçesi është pak më i gjatë se zakonisht në Tiranë, mbetën vetëm 75 minuta nga kufiri zyrtar, Telefonojini çdo mikut dhe ftojeni atë të votojnë. Çdo vote më shumë, shton fuqinë vendimarrëse të qytetarëve në demokraci”, tha Ajtyresa

Ajtyresa theksoi se vota është e fshehtë dhe më mirë se kushdo ju, e mbroni votën tuaj, duke marrë pjesë nga veriu në jug. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2011, ora 18:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori