Vorë, fiton në kutinë e fundit Fiqiri Ismaili i PD
Mbyllet numërimi për Bashkinë e Vorës dhe fitues ka dalë Fiqiri Ismaili i Partisë Demokratike me një diferencë prej 239 votash plus në raport me kundërshtarin e tij Luan Sallaku.

Gara e Vorës ka qenë shumë e ethshme aq sa kandidatëve dhe publikut iu desh të priste hapjen e kutisë së fundit, në Komunën e Bërxullës, e cila ka rezultuar me një diferencë prej 101 votash në favor të Fiqiri Ismailit. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2015, ora 13:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori