Triumfoi në Çair, sa vota mori Visar Ganiu kundrejt Zekerija Ibrahimit
Pëlqej
BDI ka korrur një fitore të madhe në këto zgjedhje duke mundur koalicionin BESA-ASH, të cilët dukeshin në avantazh në fillim.

BDI fitoi edhe në Çair ku përballë ishin Visar Ganiu dhe Zekerija Ibrahimi i Besës, shkruan Albeu.com.

Visar Ganiu fitoi me 13 886 vota kundrejt 10 146 votave të Zekerija Ibrahimit. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2017, ora 22:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori