Struganët vërshojnë rrugët për të festuar fitoren e Selës (VIDEO)
Në komunën e Strugës qytetarët kanë dalë që tani për të festuar fitoren e Selës.

Janë të shumtë qytetarët që janë mbledhur në rrugë duke brohoritur e kërcyer për fitoren që në rrethin e parë të Ziadin Selës.

Ndërkohë, në këtë komunë janë numëruar rreth 47 për qind e kutive të votimit dhe sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com rezultati është ky:

Zijadin Sela kryeson me 33 për qind duke siguruar 4 213 vota kundrejt 23.92 për qind ose 3 053 votave të Ramis Merkos së BDI-së.
Në vend të tretë renditet Lavdrim Elmazi i Besës me 10.38 për qind, 1 .25 vota. /albeu.com/Shtuar më 15/10/2017, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori