Një nuse tjetër në qendrat e votimit, këtë herë në Belsh (VIDEO)
Ҫifti i radhës që ka shkuar për të votuar dhe ka krijuar atmosferë në një qendër votimi ka qenë Olsi dhe Elisa.

Këtë herë një gjë e tillë ka ndodhur në qytezën e e bukur të Belshit.

Pasi ka marrë nusen në shtëpi, çifti i është drejtuar qendrës së votimit në Belsh.

“Erdha për të votuar se është detyrim qytetar. Të gjithë duhet të shkojnë për të votuar”, thotë dhëndri. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2017, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori