Ndryshojnë numrat në Gjilan, në pikëpyetje fitorja e Lufti Hazirit?
Është ngushtuar disi rezultati mes Lufti Hazirit të LDK-së dhe Sami Kurteshit të Vetëvendosjes në Gjilan.

Sipas të dhënave të siguruara nga albeu.com, aktualisht udhëheq Lutfi Haziri me 43.04 për qind (12 305 vota) kundrejt 27 për qind të Samir Kurteshit (7 719 vota).

Në vend të tretë renditet Zenun Pajaziti me 18.04 për qind ose 5 203 vota. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2017, ora 00:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori