Mbyllet gjithçka në Mitrovicë: Me sa vota fitoi Agim Bahtiri
Pëlqej
Koalicioni me Vetëvendosjen duket se i ka dhënë fryte kësaj të fundit dhe AKR-së.

Ndërkohe që VV-ja është duke udhëhequr në Prishtinë, AKR-ja fitoi në Mitrovicë me kandidatin e saj, Agim Bahtiri.

Ndërkohë, kandidati i VV-së në Prizren ka fituar tashmë me rreth 50.30 për qind të votave. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori