E FUNDIT/ Makina përplas tre fëmijë që po shkonin në shkollë
Ky kandidat s'ka nevojë për parti, merr 57 % të votave i vetëm
Komunën e Hanit të Elezit e ka fituar kandidati i pavarur Rufki Suma i cili ka lënë pas kandidatët e dy partive LDK dhe PDK me një diferencë të madhe votash.

Sipas të dhënave të Albeu.com, Rufkiu ka marrë 57.3 për qind të votave duke e fituar komunën që në raundin e parë. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2017, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori