Komisioneri demokrat acarohet me Bashën : "Të q..." (FOTO LAJM)

Rezultatet e zgjedhjeve kanë qenë shkatërrimtare për Partinë Demokratike e cila pothuajse ka humbur në të gjitha qytetet e Shqipërisë përballë PS, dhe në disa qytete edhe përballë LSI-së.

Deri tashmë numërimet zhgënjyese janë komentuar gjerësisht dhe shumë komente kanë ardhur nga vetë ish-deputetët e PD-së të cilët kanë fajësuar Lulëzim Bashën për humbjen.

Ky i fundit duket se e ka kapur paniku dhe këtë ia ka transmetuar në një telefonatë edhe ish-deputetit të PD-së, Besnik Mustafaj.

Por një mesazh që Lulzim Basha i ka dërguar komisionerëve dhe numëruesve të votave nëpër qendrat e votimit, duket se ka acaruar njërin prej tyre aq sa i ka kthyer një përgjigje shumë të pahijshme.

Ka qene faqja ne facebook "Lolita" ajo qe e ka publikuar biseden ne fjale te cilen e gjeni ne galerine e mersiperme. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2017, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori