Kjo është përleshja e parë në zgjedhje mes aktivistëve të dy partive politike në Maqedoni (VIDEO)
Anëtarët dhe aktivistët e dy partive politike kanë shkaktuar një incident verbal në Butel, njofton TetovaSot.

Anëtarët e një partie, së bashku me një oficer policie i cili nuk ishte në detyrë zyrtare, kanë kërcënuar aktivistin e partisë kundërshtare pas votimit.

Shtuar më 29/10/2017, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori