Ja si reagon qeni kur dëgjon këngën e preferuar (VIDEO)
Mesa duket qentë kanë qejf të dëgjojnë muzikë kur janë në makinë, ashtu sikur njerëzit.

Dhe këtë e dëshmon më së miri një video e një qeni, pastor gjerman, të publikuar në YouTube.

video qeni reagon në mënyrë qesharake me veshët e tij, kur dëgjon këngën e preferuar në veturë./Albeu.com/
Shtuar më 09/07/2016, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori