Dalin rezultatet e para në Gjirokastër, ja sa vota marrin PS, LSI e PD

Dalin rezultatet e para në Gjirokastër, ja sa vota marrin PS, LSI e PD
Kane dalë edhe rezultatet e para të numërimit të Qarkun e Gjirokastrës.

Kështu, në kutinë e votimit në Gusmar të Tepelenës, rezulton që PS ka marrë 98 vota, PD 54 dhe LSI 24.

Kandidatët e LSI:

Vangjel Tavo
Ediola Braha
Kandidatët e PS:

Bledar Çuçi
Mirela Kumbaro(Furxhi)
Flamur Golemi
Laert Duraj
Kandidatët e PD:

Tritan Shehu
Roland Bejko
Koco Barka
Besnik Aliaj


Shtuar më 26/06/2017, ora 00:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori