Zjarr në bodrumet e bashkisë Tiranë (VIDEO)
Një zjarr ka përfshirë mesditën e sotme bodrumet e bashkisë Tiranë.
Nga pamjet duket se flakët janë lokalizuar në katin e parë të godinës, e cila përdoret si bodrum e ndërsa shkaku nuk dihet ende.

Ashtu sikundër duket dhe nga pamjet e siguruara nga faktor.al, policia ndodhet në vendngjarje.

Nga pamjet shihet se zjarri nuk është i përmasave të mëdha, por ende nuk dihet për dëmet e shakaktuara.
Shtuar më 17/09/2019, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori