Zhvishet Olta Gixhari, kërcen mbi tavolinën e Mamaqit (VIDEO)
Olta Gixhari do të jetë personazhi i radhës ftuar tek Ermal Mamaqi në "Xing me Ermalin".

Aktorja bjonde duket se do të japë një show të paparë, pasi nga pamjet duket se ajo zhvishet dhe kërcen mbi tavolinën e Ermalit. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2017, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori