Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO)
Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi kanë vazhduar përplasjet mes tyre pas përfundimit të emisionit në tv T7 në Kosovë.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike pas mbarimit të emisionit.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

Shtuar më 11/09/2019, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori