Zëdhënësja e PD e merr me sportivitet humbjen, ia merr valles me këngën e Berishës (VIDEO)
Ka qënë një garë e fortë ajo për kreun e Forumit Rinor të PD-së, por Oriela Nebijaj e ka marë me mjaft sportivitet humbjen, madje në video-n në fjalë, ajo shfaqet e lumtur.

Duket se tërë lodhjen ajo po e shfryn tek kërcimi, ndërsa ia ka marrë valles bashkë me të rinjtë.

Zëdhënësja e PD, ka humbur në garën për kreun e Forumit Rinor të PD-së ndërsa ka mbledhur mbështetësit e saj, pas përfundimit të votimit, dhe është "harbuar" duke kërcyer me këngët për Sali Berishën. /albeu.com/


Shtuar më 07/12/2015, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori