Zbulohet skandali, ja si bëhen temat e diplomave në juridik me lekë (VIDEO)
Pëlqej
Emisioni “Stop” në “TV Klan” ka zbardhur ditën e sotme skemat e temave të diplomave, të cilat blihen me para nga studentë.

Ekziston një grup i sofistikuar që bën tema diplomash master dhe bachelor në fushën e juridikut në këmbim të parave. Këto grupe kanë faqe në “Facebook” me numra kontakti dhe prapa tyre fshihen pedagogë dhe juristë, që janë të gatshëm të bëjnë tema diplomash për studentët kundrejt pagesave.

Çmimet janë nga 70 mijë lekë deri në 250 mijë lekë. Për më tepër ndiqni investigimin e “Stop”./Albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori