Zbardhen prapaskenat/ Ja çfarë ndodhi mes Mark Markut dhe Henri Çilit në “Opinion” (VIDEO)
Mark Marku dhe Henri Çili kanë qenë të ftuar në një puntatë të emisionit “Opinion” gjatë vitit 2016.

Para se të niste emisioni, Çili ka thirrur gazetaren Desada Metaj për t’i thënë se me Markun ka patur një konflikt.

Ai kërkon që debati me të të mos degjeneronte në sulme personale. Çili pasi konsultohet me Desadën, shkon ta takojë vetë Markun./Albeu.com/

Shtuar më 05/01/2017, ora 23:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori