Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Zbardhen pamjet si policia zbarkoi në "Santa Quarantën" e Balilit (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme Prokuroria e KrimeveRënda ka vendosur sekuestron preventive sot për kompleksin "Santa Quaranta" në pronësi të Klement Babilit.

Dhjetëra forca policie nën drejtimin e prokurorëve kanë bllokuar kompleksin dhe apartamente në pronësiBalilit.

Gjykata e KrimeveRënda ka vendosur të pranojë kërkesën e Prokurorisë për sekuestro preventive të pasurisë së Klement Balilit, i cilësuar si "Eskobari i Ballkanit". /albeu.com/

Shtuar më 24/11/2017, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori