Zaev para takimit me Ivanovin, i bindur se do marë mandatin (VIDEO)
Kreu i LSDM-së, Zaev pret, pret që të marrë mandatin për formimin e qeverisë së re nga presidenti Gjeorge Ivanov.

Ai është shprehur i bindur për marrjen e mandatit.

"Do të jetë një dorëzim i qetë dhe i shpejtë" ka thënë Zaev para se të hyjë në takimin me presidentin, ku dhe do t'i dorëzojë 67-të nënshkrimet e deputetëve. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2017, ora 14:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori