Yjet që janë penduar për tatuazhet (VIDEO)
Shumë prej atyre personave që bëjnë tatuazhe, pendohen për veprimin. Disa të tjerë nuk kanë më domethënien për të cilën e kanë realizuar tatuazhin. Yjet e muzikës dhe filmit janë ndër personazhet publikë që tatuazhet me kalimin e viteve i heqin nga trupi.

Ja cilat janë rastet më tipike të heqjes së tatuazhit nga personazhet VIP. /albeu.com/

Shihni videon:

<param name="movie" value="http://d.yimg.com/nl/vyc/site/player.swf">param><param name="wmode" value="opaque">param><param node="allowFullScreen" value="true">param><param name="flashVars" value="vid=26832209&lang=en-US">param>flashvars="vid=26832209&autoPlay=true&volume=100&enableFullScreen=1&lang=en-US">
Shtuar më 15/10/2011, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori