Vidhet portofoli tek autobusi i "Kombinatit", udhëtarët rrahin shoferin (VIDEO)

Këto pamje tregojnë se si u bllokua pak minuta më parë autobuzi i linjës të Kombinatit pasi një vajze i kishin vjedhur portofolin.

Sipas udhëtarëve, policia u lajmërua disa here por është vonuar plot 35 minuta.

E duke pritur për policinë, në urban fillo sherri pasi njerëzit po bëheshin vonë.
Dera u hap vetëm në momentin kur një vajze i ka rënë të fikëtNdjekësit e redaksisë që kanë dërguar pamjet shkruajnë:

Njerzit kishin hallet e veta jo pune jo femija sepse u vonua policia.
Dhe bertisnin me te madhe qe ta hapnin deren, perndryshe do thynin xhamat dhe te dilnin.

Tani gati nje ore ka ngjarja, po ama policia sdinte te vinte, 30 min pastaj erdhi. Moren ate gocen e iken
Po ama shihet ne video kur u sulmua dhe shoferi i autobuzit/albeu.com/

Shtuar më 12/11/2019, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori