Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO)
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.

Aktori ka qenë mjaft i zënë me xhirimet e filmit “Falco” dhe tashmë ka gjetur kohën për të pushuar me familjen e tij.


Bashkë me Xhensilën dhe Ajkën, Besi ndodhet në bregdetin e Vlorës, siç zbuloi në një intervistë për “Edicionin veror” të ABC News.

Ai u shpreh se i pëlqen shumë vendi dhe është pak patriot kur bëhet fjala për të pushuar qoftë buzë detit apo në malet shqiptare.

Pak më parë Xhensila publikoi një video të ëmbël nga pushimet ku shfaqej duke marrë rreze dielli me Besin.

Në një tjetër video shfaqej Besi duke bërë një zhytje në det si profesionist!

position:relative;padding-bottom:177.778%;">
Shtuar më 10/08/2019, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori