Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO)
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar.

Çifti i njohur e bëri publike romancën gjatë karantinës dhe që atëherë ndajnë herë pas here momente nga jeta e përditshme me njëri-tjetrin.

Disa ditë më parë ata na kënaqën me foto dhe video nga pushimet e tyre në Mal të Zi, ku na spikati videoja kur Romeo e rrëzoi Jonidën në pishinë.

Mirëpo, sot kanë ndarë një video edhe më funny.

Dyshja ka dalë për shopping dhe teksa bënin video, Jonidës i ka rënë në sy një model që ndodhej në posterin e dyqanit.

E çfarë bëri Romeo do thoni ju?

Pasi u soll sikur nuk i bëri përshtypje dhe s’i la gjë pa i thënë të shkretit model, mori dhe një masë: nga nesër posteri do hiqet nga muri.

Jonida: O zot, sa i bukur ai aty mbrapa. E ka vënë dhe dorën këtu sa bukur.

Romeo: Ky moj?! Atij i ka vdek berberi. S’ke ç’e do atë. Hë kush ju pëlqen më shumë? Votoni, unë apo ky? Shikoni si ka dalë, sikur i kanë rënë me pëllëmbë. Unë jam unik. Ik andej! Nesër do hiqet nga muri ky.

Epo me të qeshur, me të qeshur, por plasi era xhelozisë këtej.

Shtuar më 03/07/2020, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori