WOW! Këngëtarja e famshme del me tanga në mes të publikut dhe bën twerk (VIDEO)


Këngëtarja e njohur Lizzo rrëmbeu të gjithë vëmendjen në ndeshjen e fundit në Los Angeles, mes Lakers dhe Timberwolves.

Rezultati humbi rëndësinë në mesin e disa pamjeve shokuese në publik, aty ku qëndronte këngëtarja 31-vjeçare.

Gjatë një pauze kur po luhej kënga e saj, ajo u ngrit në këmbë dhe nisi të kërcente duke ekspozuarpasmet.

Lizzo bëri twerk duke ekspozuarpasmet me një pjesë të çarë të fustanit në vendin intim.

Kamera u fokusua në lëvizjet provokuese të këngëtares dhe askush nuk e pati mendjen te nxitëset e tifozëve që po performonin në fushë në të njëjtën kohë.

Lizzo njihet si një këngëtare mjaft e sinqertë dhe shumë energjike me performancat e saj skenike. Ajo ka fituar zemrat e shumë fansave, mes të cilëve edhe atyre VIP-a si Rihanna.
Shtuar më 09/12/2019, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori