I vihet flaka KZAZ-së në Shkodër (VIDEO)
Rreth orës 20:00, administrata e bashkisë sëShodrws ka zbarkuar në KZAZ numër 2. Forca të shumta policie po qëndrojnë përpara portës kryesore të Pallatit të Sporti.

Përplasaja ka ardhur si pasojë e konfrontimit të përfaqësuesve të PD, pasi kërkuan të nxjerrnin me forcë matërialet e zgjedhore, duke pretenduar se mbrenda KZAZ-së nr.3 kishte të tilla. Por mesa duket kjo KZAZ ka qënë bosh duke dëmtuar kështu vetëm ambjentet e shkollës.

Në njërën nga klasat janë hedhur gurë dhe flakët kanë pushtuar dritaren e klasës.
Shtuar më 18/06/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori