Vullnetarët shkojnë të pastojnë qytetin shqiptar po habiten nga ajo që shohin (VIDEO)
Një qytet shqiptar në Kosovë është i pazakontë në llojin e tij për pastërtinë.

Aksioni i djeshëm për pastrimin e mbeturinave nisi edhe në Viti. Por, atje vullnetarëve nuk u doli shumë punë, meqë nuk pati shumë mbeturina dhe kjo është e rrallë për qytetet shqiptare.

Shtuar më 16/09/2018, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori