Vuajtjet e familjes Osmani nga Rramanlia e Kumanovës (VIDEO)
Skamja, varfëria dhe sëmundja në familjen Osmani nga Rramanlia e Kumanovës është pasqyruar në emisionin "Zgjatma Dorën" të gazetares Melihate Rrustemi në Alsat-M.

Në familjen Osmani jetojnë një burrë dhe një grua e moshuar, e cila ka pesë vjet që është paralizuar dhe nuk lëviz dot nga vendi.

Sëmundjes i është shtuar edhe varfëria...

Ndiqni kronikën e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori