Vritet i riu në mes të qytetit të Ferizaj (VIDEO)
Një i ri është vrarë ditën e sotme në qytetin e Ferizaj.

Vrasja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe siç raportohet viktimë ka mbetur një person rreth 25-vjeç.

Ndërkohë policia po0 heton për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë. /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori