Vrau partneren gjatë aktit seksual,dalin pamjet pak para krimit (VIDEO)

Pëlqej
17-vjeçarja Megan Bills është vrarë nga partneri i saj teksa ata kanë qenë duke kryer marrdhënie seksuale.

24-vjeçari Ashley Foster nuk e ka kontrolluar dot veten nga adrenalina duke e mbytur 17-vjeçaren. Më pas ai e ka mbështillë trupin dhe e ka fshehurdollapin e motelit.

Momentet e fundit të jetës së saj janë publikuar në gjykatë që janë filmuara nga kamerat e sigurisë. Ajo shihet e lumtur në një market së bashku me Foster-in.
Shtuar më 11/01/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori