Vrau 39 persona në Stamboll, ja momenti kur terroristi zhvishet dhe largohet nga vendi (VIDEO)

Turqia u trondit ditën e parë të vitit të ri pasi humbën jetën 39 persona si pasojë e një sulmi terrorist.

Deri tani raportohet se të paktën 39 persona, përfshirë 15 shtetas të huaj, në mesin e tyre edhe një polic, kanë humbur jetën dhe 69 të lënduar pas sulmit në lokalin e natës ‘Reina’ në Stamboll.

Sulmuesi ishte maskuar si babagjysh, të cilët i ka zhveshur pas kryerjes së sulmit./Albeu.com/

Shtuar më 01/01/2017, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori