Videolipi i ri i Tunës: “I Asaj” (VIDEO)
Altuna Sejdiu
Këngëtarja nga Shkupi, Altuna">Altuna Sejdiu">Sejdiu ka lansuar këngën e re të titulluar “I Asaj”, së bashku me një videoklip të jashtëzakonshëm.

Kënga është punuar nga Vig Poppa dhe Cekic, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Entermedia.

Vlen të përmendet dukja e fantastike e Tunës në këtë klip, për të cilën janë përkujdesur stilisti shqiptar Niko">Niko Komani, kurse për flokët dhe grimin Studio Kaci respektivisht Angel Vogue.

Ndiqni më sipër videoklipin. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2012, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori