Video që po thyen rrjetin, ministrit i bien pantallonat (VIDEO)
Ishte nisur të diskutonte mbi armët bërthamore, por ministri i Mbrojtjes në Pakistan, Khurram Dastgir, është gjendur në një situatë qesharake kur papritmas i janë zbërthyer pantallonat teksa po bëhej gati të hynte në makinë.

Pamjet janë filmuar dhe më pas duke bërë xhiron e botës. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori