Video me modelen bëri bujë, Getinjo rrëfen për herë të parë pse i preku të pasmet (VIDEO)
Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqiptare, Serena. U komentua gjatë momenti kur Getinjo shfaqet duke i prekur të pasmet Serenës e cila po kërcente pranë tij.

Në një intervistë për "Prive", reperi u shpreh se mediat e bënë pak të madhe sepse sipas tij ai nuk njihet me modelen.

"U bë e madhe ajo video, e tepërt. Ishim në club, unë isha në skenë dhe duke dal nga skena po kaloja andej dhe më doli para një vajzë, e preka për t'i thënë largohu. Ia preka pak prapanicën, por nuk e preka me atë qëllim. Nuk është ndonjë problem për mua se jam single. Por u bë e madhe ndërkohë që unë nuk e njoh atë vajzë lozonjare", u shpreh Getinjo.

Shtuar më 01/03/2020, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori