Video gazmore, si u "acarua" Rama me përdoruesit e Facebook-ut (VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama njihet si një ndër politikanët që nuk i ka aspak punët mirë me median dhe sidomos me rrjetet sociale, prandaj edhe ka hapur sëfundmi një televizion të tijin në Facebook.

Duket se ky ka qenë edhe frymëzimi i autorit të videos së mësipërme kur ka bërë montazh një moment shpërthimi të Lek Plepit me imazhet e Ramës, e cila është duke u shpërndarë shumë në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2017, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori