Video e re, ja çfarë la pas aksidenti (VIDEO)
Portali Albeu ka arritur të sigurojë një video të re nga vendngjarja, ku dëshmohen më nga afër pasojat e aksidentit.

Ajo që bien në sy nga këto filmime është se autobuzi është rrënuar plotësisht duke u kthyer në gërmadhë ndërsa jashtë tij janë përhapur sendet personale të studenteve të aksidentuar.

Ndërkohë, në vendngjarje janë forcat e zjarrfiksëve dhe të policisë.

Deri më tani janë konfirmuar 12 të vdekur, ndërsa identiteti i tyre pritet të bëhet i ditur nga policia e Vlorës pak më vonë. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2012, ora 19:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori