Veshja që Luana ka zgjedhur për mbrëmjen e sotme do t'ju le thjesht pa fjalë (VIDEO)
View this post on Instagram

Cfare feste kemi SONTE 21:00 ? ❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

O Zot çfarë po na shohin sytë!

Luana Vjollca sot do të na ndriçojë ekranin dhe të gjithë do të mahnitemi pas saj.

Pak më parë moderatorja ka publikuar një video me veshjen e puntatës së katërt dhe është një yll.

Në këtë puntatë ajo është kuruar me detaje nga Niko Komani dhe dora e tij dallon qartë.

Niko ka krijuar një kostum gjysmë fustan të kuq, i cili e bën të duket shumë seksi.

Meqenëse veshja është ekstravagante, Luana ka zgjedhur të bëjë një make-up të lehtë dhe flokë të drejtë.

“Çfarë feste kemi sot?”-shkruan Luana në videon e cila është shoqëruan me qindra komente pozitive.

Të shumtë janë ata që mendojnë se kjo është veshja më e bukur e Luanës dhe ajo shkëlqen e gjitha.
Shtuar më 19/10/2019, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori