Vendimi më i bukur në jetë: Elgiti shoqëron Klean në sallën e lindjes (FOTO LAJM)

Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është në pritje të një djali dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi moderatorja ka treguar se ajo dhe Elgiti kanë marrë një ndër vendimet më të bukurajetës. Klea ka postuar në Instastory një video me "5 arsyet pse partnerët duhet të jenë të pranishëm në sallën e lindjes", duke zbuluar se Elgiti do të jetë në sallë kur ajo të lindë.

“Një nga vendimet më të bukura në jetë është që të dy prindërit ta presin ardhjen e fëmijës, bashk녔, ka shkruar Klea krahas videos
Shtuar më 26/05/2020, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori